Udostępnij

Nowy sezon zbliża się bardzo dużymi krokami. Za oknem coraz zimnej, zajawki filmowe szaleją po sieci, zapowiedzi imprez tematycznych wyrastają jak grzyby po deszczu. Ba! Jesteśmy już nawet po pierwszych zawodach freeski, które odbyły się w Nowej Zelandii – TNF Freeski Open New Zealand 2014 – i należały do dobrze wam znanego cyklu freeski o nazwie AFP.

Association Of Freeskiing Professionals jest organizacją, która wytycza i wprowadza najwyższe standardy, jakości w trzech najważniejszych kategoriach odnoszących się do organizacji i przeprowadzenia imprez freeski na całym świecie. Stowarzyszenie dba o świadomą i rzetelną organizację zawodów, szkoli sędziów i nadzoruje poziom ich pracy podczas imprez oraz sprawuję piecze nad jednym z nielicznych, niezależnych rankingów w sportach freestyle’owych, AFP World Tour. Obecnie na świecie nie istnieją żadne duże i średniej wielkości zawody, które nie współpracują z AFP. Znaczek AFP przy logo imprezy od dawna jest gwarantem jakości i profesjonalizmu.

Obecnie pojawiła się wstępna lista imprez, które potwierdziły swoją obecność w sezonie 2014/15. Ilość zawodów może ulec zmianie, aczkolwiek prawdopodobnie wyłącznie na plus!

Więcej info znajdziecie na stronie AFP | AFPworldtour.com