Udostępnij

Nadeszła ta chwile, kiedy ogłosimy werdykt konkursu zorganizowanego z okazji pojawienia testu plecaka marki Gregory, model Targhee o pojemności 32 litrów.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wglądu do ww. testu to koniecznie klikajcie, gdyż produkt jest godny wszelakiej uwagi -> Backwards Test Drive | Plecak Gregory Targhee | 32 litry

A teraz do rzeczy. Już zapewne się bardzo niecierpliwicie?

Zaczniemy od faktu, że wyłonienie zwycięzcy było niesłychanie trudne. Najtrudniejsze w dotychczasowej historii konkursów organizowanych w naszym serwisie. Nadesłaliście mnóstwo ciekawych tekstów, w których znalazło się wiele interesujących, często bardzo zabawnych argumentów mających na celu przekonanie naszej redakcji o tym, że to właśnie Wy powinniście otrzymać testowany model. Ciekawostką jest fakt, że wśród argumentów znalazło się również kilka gróźb, narzekań na mało wyrozumiałą dziewczynę, żonę i/lub kochankę, a nawet jeden donos na znajomego biorącego udział w tym samym konkursie. Za wszystkie maile dziękujemy, czytając bawiliśmy się przednio! Żałujemy, że tym razem nie posiadamy żadnych nagród pocieszenia.

A teraz chwila, na którą czekaliście. Plecak Targhee o pojemności 32 litrów wędruje do..Krystiana Woźniaka. Gratulujemy!

Plecak bardzo fajny, pomarańczowy,Idealny dla mnie, przydałby się nowy,Kolor mi się podoba, nie przeszkadza nic,Może dlatego, że jest w barwach teamu Knicks.
Idealny dla narciarza oraz na przechadzki w góry,Dlatego jest ten wierszyk, nie sprzedam tanio skóry,Chciałbym go od Was dzisiaj otrzymać,By bułeczki i kawę w drodze na szczyt bezpiecznie trzymać.
Mase ma kieszeni oraz ogrom przegródek,Rozwiązań bez liku i bezcennych wygódek,Na narty i skiturowe wojaże,Możesz w nim zmieścić wszystkie bagaże.
Zamków uchwyty są bardzo duże,Łatwo z nich korzystać na łona naturze,Ładunek nie lata, wszystko ładnie trzyma,Ciekawy jestem kto go po testach otrzyma?
Mam nadzieje, że będzie to moja skromna osoba, Że będzie to nowa na moich plecach ozdoba,Ale przede wszystkim pomoc w drodze i na szczycie,Bo taki plecak może uratować życie.