Udostępnij

Coordinates„, gdyż tak nazywa się nowy, miniserial od ekipy Nimbus Independent to nic innego jak świetna przystawka przed głównym daniem, jakim będzie dwuletni projekt filmowy zatytułowany „After The SKy Falls„.

Na pierwszy „rzut ucha” brzmi jak kolejna cześć przygód James’a Bond’a, aczkolwiek żarty należy odłożyć na bok, ponieważ znając warsztat Pollard’a i ekipy wyjdzie z tego solidny i mega dopracowany film. Premiera na jesień 2015.

Ciekawostką jest fakt, iż cały „Coordinates” został nakręcony kamerami GoPro. Wydawać by się mogło, że materiały z perspektywy pierwszoplanowej stają się dla umysłu nudne i żmudne. Jednak w tym wypadku musimy pamiętać, że kamerki jeżdżą m.in. w towarzystwie  takich gości jak Benchetler, Fujas oraz Pollard, a to nie byle jakie umiejętności i styl!

Jakie miejscówki odwiedzili? Same najlepsze, czyli przede wszystkim Hokkaido (Japonia), BC (Kanda) and Mt. Hood (USA).

Natomiast za soundtrack odpowiada producent znany jako Tired Eyes.

Jakie są nasze odczucia względem tego, co można zobaczyć? Hmm..są to jedne z najlepszych 9 minut, jakie zostały zarejestrowane przez kamery pokładowe POV. Poza tym odpowiada nam poniższa teoria. Podpisujemy się pod nią obiema nartami!

„We don’t take ourselves too seriously at Nimbus, for us it’s all about capturing skiing in a way that feels like a day on the hill with friends.”

[COORDINATES] from NIMBUS INDEPENDENT on Vimeo.