Udostępnij

Jak zapewnie wiecie z własnego doświadczenia wybór sprzętu skiturowego, a w szczególności tego do freeride w sklepach na terenie naszego kraju jest ograniczony. Z roku na rok sytuacja stale się poprawia, aczkolwiek patrząc na asortyment w sklepach u naszych zachodnich sąsiadów czuje się lekki niedosyt. Ilość marek oraz poszczególnych modeli produktów, mnogość rozmiarówki i dostępność stacjonarna nie osiągnęła jeszcze poziomu, który mógłby zadowolić wszystkich polskich klientów.

Na szczęście istnieją ludzie i firmy, które postanowiły to zmienić. Jedną z takich instytucji jest sieć sklepów Tuttu, która od kilku sezonów organizuje swoją autorską imprezę o nazwie „Dni skitur, freeride’u i dni śladówek”.

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek (25-26 listopada) akcja odbędzie się w Gdańsku (Grunwaldzka 45-47), a następnie:

W ramach akcji wiele atrakcji, aczkolwiek priorytetem i główną ideą będzie prezentacja szerokiej gamy sprzętu i fachowe porady. A ponad to:

  • Fachowe porady udzielane przez ekspertów, którzy przetestowali ponad 100 modeli nart
  • Promocja książki Lawiny (-15%) | Wydawnictwo TPN
  • Slajdowiska
  • Duży wybór nart | Ponad 80 modeli nart | Ponad 20 modeli butów
  • Super ceny! Tylko w te dni , średnio rabat -15% na sprzęt skiturowy, freeride, śladówki i odzież skiturowo-narciarską
  • Promocje -50% na liczne modele nart , butów, plecaków, rękawic z poprzednich lat

Nie da się ukryć, iż akcja jest głównie nastawiona na sprzedaż, aczkolwiek atrakcyjne ceny, mega duży asortyment oraz fachhowe porady sprawią, iż zakupy nabiorą zupełnie nowego i o wiele bardziej świadomego wymiaru. Dodatkowo warto pamiętać, iż kręcenie tego typu biznesu w naszym kraju wcale nie jest łatwe i z całą pewnością lepiej wesprzeć rodzime podmioty gospodarcze, które rozwijają m.in. przez takie akcje na rzecz promocji narciarstwa alternatywnego niż np. sprowadzać sprzęt z zagranicznych sklepów internetowych, które rozwój skiturów czy freeride’u w naszym kraju mają, mówiąc brzydko „głęboko!”.

Podczas akcji będzie można przymierzyć, dotknąć i zakupić sprzęt takich marek jak: Black Diamond, Dynafit, Fjord Nansen, K2, Majesty, Marker, Marmot, BCA

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie FB wydarzenia oraz profilu FB Tuttu