Udostępnij

W dniu 25 października (piątek) o godzinie 20:30 w kinie Wisła w Warszawie odbędzie się warszawska projekcja najnowszego dzieła wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”. Film ten jest najbardziej wyczekiwaną produkcją freeskiingową tego sezonu. Najlepszym dowodem było olbrzymie zainteresowanie, jaką cieszyła się jedna ze światowych premier, jaka odbyła się pod koniec września w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

Teraz nadchodzi czas na Warszawę. Redakcja portalu HiverMAG, we współpracy z wytwórnią Sherpas Cinema przygotowuje kolejną projekcję filmu, który już zdążył zdobyć wszystkie najważniejsze branżowe nagrody. „Into The Mind” został uznany za film roku podczas tegorocznego IF3 – największego festiwalu filmów freskiingowych. Ponadto, Sherpas Cinema odebrali tam nagrody za najlepszy montaż i zdjęcia, co czyni z tej produkcji pozycję obowiązkową nie tylko dla amatorów sportów zimowych, ale także wszystkich osób wrażliwych na niesamowite ujęcia filmowe.

Ekipa filmowców Sherpas Cinema wraz z najwybitniejszymi narciarzami ekstremalnymi odwiedziła najbardziej spektakularne miejsca w jakich można jeździć na nartach. Boliwia, Himalaje czy Alaska to tylko niektóre z kierunków jakie obrali twórcy i bohaterowie filmu. Powstały w wyniku tych podróży film nie pozostawia widza obojętnym – próbuje odpowiedzieć na pytanie dlaczego niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i czy kilkadziesiąt sekund zjazdu warte jest całego wielkiego trudu jaki należy podjąć by dostać się na szczyt góry? Autorzy „Into The Mind” zabiorą publiczność w podróż do najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi oraz do wnętrza umysłów ludzi, którzy przesuwają granice tego co możliwe na nartach.

Sherpas Cinema swoim nowym dziełem po raz kolejny udowodnili, że w aspekcie filmowego rzemiosła są niedoścignionym rywalem dla swoich największych konkurentów. Kosmiczne zdjęcia, niesamowity montaż i świeże, ambitne pomysły powodują, że film ten zdecydowanie jest czymś więcej niż kolejną produkcją pokazującą wyczyny freeskierów. „Into The Mind” to skomplikowany i dający do myślenia obraz, w którym na pierwszym planie jest człowiek, jego umysł i przekonanie o tym, że góry to coś więcej niż geografia i przyroda. Z pewnością jest to jeden z filmów, które należy zobaczyć w kinie!

Więcej praktycznych informacji i możliwość zadania pytań jest możliwe na stronie FB wydarzenia. Miłej projeckji!