Udostępnij

Środek nocy, gęsty Zakopiański las, połamane drzewa i jeden z najlepszych narciarzy freeridowych w naszym kraju Szymon Styrczyla – w takich niecodziennych okolicznościach przyrody powstała oryginalna zapowiedz Zimowego Festiwalu Filmów Sportowych.

O internetowym konkursie przeprowadzanym za pomocą aplikacji na fanpage’u Extreme Series pisaliśmy już wcześnie – Nagraj przejazd i zgarnij kamerę Sony Action Cam!

Przypominamy, że każdy, kto uprawia sporty zimowe (z jazdą na sankach włącznie) moógł nagrać swoje wyczyny dowolną kamera sportową, dodać do aplikacji konkursowej i wygrać jedną z trzech nagród:

  • Nagroda od publiczności – twórca video, które otrzyma najwięcej lajków w aplikacji konkursowej wygra kamerę Sony Action Cam AS200V z odbiornikiem GPS
  • Nagroda od portali – twórca video, które otrzyma najwięcej głosów od portali sportowych i informacyjnych zgarnie 1000zł w gotówce
  • Nagroda od jury – twórca video, które zdobędzie najwięcej punktów od 7 członków jury reprezentujących różne sporty zimowe zgarnie kamerę Sony Action Cam Mini AZ1VR

FIlm można było nadsyłać do wczorajszego dnia. Do boju ruszyło 66 filmików. Każdy użytkownik facebooka może teraz oddać jeden głos na jeden filmik. Video, które uzbiera najwięcej głosów do 17 marca godziny 23:59 wygrywa kamerę.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na fanpage’u Extreme Series – Facebook.com/zawody.extreme.series

 

W ślady Szymona poszedł kolejny członek jury Jan Krzysztof – jeden z najbardziej kreatywnych narciarzy freestylowych, który pokazał kilka sztuczek w miejscu swojej pracy czyli Zakopiańskim snowparku Goobaya..

Kolejnym członkiem jury, który również postanowił pokazać co można nagrać kamerą sportową jest 16’sto letni Jan Stachoń-Tutoń, który wyczarował niesamowite triki na skuterze śnieżnym..