Udostępnij

Dwudziesta edycja Freestyle.ch już za nami. Organizatorzy ponownie nie zawiedli i tym razem zorganizowali jeszcze większe i bardziej ekscytujące widowisko. Na dodatek wszystkie venty można było śledzić na żywo poprzez transmisję internetową. Czego chcieć więcej?

Zwycięzcą niedzielnych finałów został niespełna 16-letni szwajcarski freeskier, Luca Schuler. Czym zaskarbił sobie względy sędziów i publiczności? Otóż wykonał pierwszego Triple Corka 1080 Safety w historii imprezy w Zurychu, a także każdej innej imprezy Big Air rozgrywanej na stalowej konstrukcji w warunkach miejskich. W pierwszym skoku Luca wykręcił Double Cork’a 720 Safety. Strach się bać, co wymyśli w przyszłym roku?!

Na drugim miejscu uplasował się Kanadyjczyk Alex Beaulieu-Marchand (Double Bio 1080 Bow&Arrow), a trzecie miejsce zgarnął Kai Mahler (Butter Double Cork 1080), również ze Szwajcarii. Poziom rośnie w niewyobrażalnym dla umysłu tempie!

W sobotniej konkurencji Best Of Style zwyciężył zdominował Laurent Favre z Francji.

A teraz czas ne multimedia. Życzymy wielu wrażeń!

Na rozgrzewkę trochę metalowych popisów!

Więcej szczegółowych informacji na Freestyle.ch

Kolejna duża impreza – Fridge Vienna – już 21 listopada w Wiedniu. Mamy potwierdzenie, że organizatorzy zaprosili Szczepana Karpiela-Bułeckę. Brawo! Kibicujemy!

Więcej danych na Facebook.com/FridgeFestivalVienna