Udostępnij

Jesień, czas zadumy, spacerów po park, szurania butami po liściach. Piękne barwy przyrody, długie wieczory przy kominku, turbo atrakcyjna ramówka w ofercie telewizji publicznej. Okres kojarzący się każdemu narciarzowi, nerwowo wyczekującemu na pierwszy płatek śniegu z niesamowitą nudą przez na prawdę duże „N”. Bezradność, wyczekiwanie, stany depresyjne, spadek wagi, blizny na przedramieniach i łzy.

Pierwszy, dziewiczy opad sezonu jest bezlitosny. Nadejdzie, kiedy uzna to za stosowne, ani minuty wcześniej, ani sekundy później.

Jak przetrwać ten marazm? Zagranicznych filmów freeski w ładnym opakowaniu nie uświadczysz na półkach multimedialnego marketu „Nie Dla Idiotów”. Karta kredytowa wyświetla nadal liczbę 0, lub ostrzeżenie o rychłej wizycie komornika. Ajtuns nie sprzed ci nic na „ładne oczy”.

Co wtedy począć? Jak żyć Panie Premierze, jak żyć?

Śpieszymy szybciutko z odpowiedzią, a raczej z komfortowym rozwiązaniem, którym są darmowe filmy freeski znajdujące się w czeluściach internetu.

Oczywiście jedynym wysiłkiem jest znaleźć te cuda. Po pracy jesteśmy zmęczeni, po szkole od razu odrabiamy lekcje, w przypadku studentów pewnie leci pierwsze bronek i na dodatek trzeba go wypić do dna, by móc sięgnąć po następne. Tak, to nie jest takie proste. Najpierw obowiązki! Od zabawy jest piąteczek!

Na szczęście ktoś wymyślił takie mądre urządzenie jak Backwards.pl, który odpinkoli całą robotę za styrany dniem powszednim proletariat!

Piwko w dłoń, flipsy na stół i miłego wieczoru! Natomiast jutro chętnie przeczytamy wasze komentarze i recenzje!

 

GPSY FEELINT.A.Z.

CHAOZ PRODUCTIONSTurbulent Flow

HEADBUD/PICKINGS FAM – Same ShitT Different Movie

VOLEURZKill Your Boredom

TFJ PROD.Joy & Pain (Trafny tytuł!)

LIFE STEEZE MEDIAMy World

UNITY PRODUCTIONSTwenty Twelve

LAFMOVIELost and Found

4FRNT SKISDang!