Udostępnij

Po ogromnym zainteresowaniu zeszłoroczną serią imprez Girls On Snow ekipa Szarpnijsie.pl postanowiło zorganizować zimową imprezę, przeznaczoną wyłącznie dla dziewczyn także i w tym sezonie. Pierwsza imprezka miała odbyć się już w styczniu, niestety pogoda pokrzyżowała organizatorom plany.

Pierwsza tegoroczna edycja Girls On Snow odbędzie się 23 lutego w Burton Snowpark, w Białce Tatrzańskiej. Od godziny 11.00 na Panie czekać będzie przygotowany przez ekipę Park Pirates snowpark, a w nim grupa rajderów chętnych do pomocy. Zadaniem chłopaków będzie szkolić , tłumaczyć, uczyć oraz pokazywać co i jak dziewczyny muszą zrobić żeby dana sztuczka im wyszła.

W parku oczekiwane są zarówno snowboardzistki jak i narciarki, ogółem wszystkie panie, pragnące się doszkolić. Czekamy na dziewczyny, które już śmigały w snowparku i chciałby nauczyć się czegoś nowego, jak i takie, które do tej pory tylko z daleka, z delikatną zazdrością obserwowały poczynania innych, a same bały się spróbować.

Każda dziewczyna na zachętę, na start otrzyma sporą torbe giftów, a oprócz tego, większości kobitek, podczas trwania imprezy wpadną także inne gadżety, ponieważ upominki rozdawane będą za progres, za nowe sztuczki, za najbardziej zbite żebra, czy obite pośladki – generalnie za zajawę!

 

Babskiemu spotkaniu w snowpraku przez cały czas towarzyszyć będzie przesympatyczna atmosfera oraz muzyczka zapuszczana przez DJa. Zmęczone panie będą mogły odpocząć na leżaczkach w strefie chill, gdzie czekać na nie będą przepyszne ciachami od zakopiańskiej cukierni Samanta oraz gorąca herbatka z sokiem malinowym. Mnam!

Link doeventu na FB -> Girls on Snow vol1

Dziewczyny przybywajcie!!!

Zdjecie: Mers Photography