Udostępnij

Ogromna popularność kamer sportowych sprawiła, iż wirtualne szafy użytkowników tego typu urządzeń zaczęły nabierać niepokojących rozmiarów.

Zaradzić temu cywilizacyjnemu problemowi postanowiła marka Völkl we współpracy z GoPro organizując łatwy i przyjemny konkurs fotograficzny o nazwieYour Epicskishot

Cała akcja startuje za 44 dni i potrwa przez następne 54 dni, o czym skrupulatnie przypomina nam licznik umieszczony w oficjalnej zakładce konkursu na stronie Völkl.

Jeżeli macie ochotę wziąć udział i nie przegapić terminu nadsyłania zdjęć to warto zarejestrować się w konkursie już teraz. Wystarczy podać maila i cierpliwie zaczekać na informacje.

Główna część konkursu, czyli codzienne losowanie nagród rozpoczyna się 9 grudnia i potrwa do 31 stycznia. Codziennie wygrywa jedno zdjęcie.

Warto się zastanowić nad wyborem odpowiednio interesującej fotki, gdyż podejrzewamy, iż poziom prezentowanych zdjęć będzie stał na wysokim poziomie technicznym, artystycznym i rozkminkowym. Dlaczego tak sądzimy? Zapewne, dlatego, iż do zgarnięcia są kozackie i kosztowne nagrody, a poza tym mnogość możliwości ekspresji za pomocą kamerek POV jest w zasadzie nieograniczona.

Do zgarnięcia będą następujące fanty:

  • 15 par nart Völkl

  • 20 kamer GoPro

  • 10 setów kask + gogle Völkl
  • 9 par kijów Völkl Phantastick

Zdjęcia będzie można przesyłać za pomocą aplikacji Instagram (#epicskishot), z poziomu fan page’a marki Völkl oraz przez oficjalną stronę internetową.

Jest tylko jedna sztywna reguła i dotyczy sposobu wykonania oraz samego autora. Zdjęcie musi nosić charakter ujęcia POV (Point Of View). Mówiąc prościej prawdopodobnie najwyżej oceniane będą tzw. „selfies”, a najniżej lub w ogóle zdjęcia pozowane tudzież przedstawiające inne osoby w kadrze.

To co? Otwieramy ciemne zakamarki partycji dysków i szukamy najbardziej odpowiednich fotek. Powodzenia!