Udostępnij

Ósma edycja International Freeski Film Festival w Montrealu właśnie przeszła do historii. Wszystkie tytuły zostały rozdane, a tym samym publiczność na całym świecie otrzymałaz rąk Jury iF3 bardzo solidne wytyczne odnośnie najlepszych filmów freeski, które pokazywane będą tej jesieni jak glob długi i szeroki.

Należy jednak również pamiętać, iż był to subiektywny wybór. Już nie raz życie pokazało, że tego typu nagrody czasami nie pokrywają się z rzeczywistością. Dlatego najlepiej będzie wybrać się do kina i sprawdzić samodzielnie!

Polecamy wcześniej sprawdzić zajawki filmowe oraz daty krajowych premier!

It’s Trailer Time 2014

Nie przegap polskich premier!

Pro Category | Film of the Year

Nominowani

  • Gpsy Feelin | Hoodoo
  • Matchstick Productions | Days of my Youth
  • Stept Productions | Ten & Two
  • Super Proof | The Recruitment
  • Teton Gravity Research | Almost Ablaze

Zwycięzca | Teton Gravity Research | Almost Ablaze

Pro Category | Best Cinematography

Nominowani

  • Matchstick Productions | Days of my Youth
  • Stept Productions | Ten & Two
  • Super Proof | The Recruitment
  • Sweetgrass Productions | After Glow
  • Teton Gravity Research | Almost Ablaze

Zwycięzca | Sweetgrass Productions | After Glow

Pro Category | Best Editing

Nominowani

  • Indeed Productions | #SKIGOODMONEYWILLCOME
  • Gpsy Feelin | Hoodoo
  • Matchstick Productions | Days of my Youth
  • Stept Productions | Ten & Two
  • Super Proof | The Recruitment

Zwycięzca | Super Proof | The Recruitment

Open Category | Best Big Mountain Film

Nominowani

  • Matchstick Productions | Days of my Youth
  • Teton Gravity Research | Almost Ablaze
  • Dendrite Studios | The Malibu Fable

Zwycięzca | Matchstick Productions | Days of my Youth

Open Category | Best Short Movie

Nominowani

  • Clayton Vila Studio | Five
  • Swag Boyz Productions | Meanwhile in Canada
  • Sweetgrass Productions | After Glow

Zwycięzca | Sweetgrass Productions | After Glow

Open Category | Best Urban Movie

Nominowani

  • 4bi9 Media | Burn
  • Level 1 Productions –| Less
  • Stept Productions | Ten & Two

Zwycięzca | Stept Productions | Ten & Two

Open Category | Best Storytelling

Nominowani

  • Indeed Productions | #SKIGOODMONEYWILLCOME
  • Stept Productions | Ten & Two
  • Super Proof | The Recruitment

Zwycięzca | Stept Productions | Ten & Two

Open Category | Best Single Shot

Nominowani

  • Tanner Hall | Twenty | Poor Boyz Productions
  • Khai Krepela | Less | Level 1 Productions
  • Cody Townsend | Days of my Youth | Matchstick Productions

Zwycięzca | Cody Townsend | Days of my Youth | Matchstick Productions

Open Category | Best Crash

Nominowani

  • David Lesh | Next Friday | Virtika Visuals
  • Jarred Martin | The Doorstep Project | Inflik Media
  • Jordan Tuaz | Incognito | Sticky Family

Zwycięzca | Jarred Martin | The Doorstep Project | Inflik Media

Open Category | Best Web Series

Nominowani

  • Salomon Freeski TV
  • The Big Picture
  • The Faction Collective

Zwycięzca | Salomon Freeski TV

Open Category | Best Female Edit

Nominowani

  • Coline Ballet-Baz
  • Tatum Monod
  • Lorraine Huber

Zwyciężczyni | Tatum Monod

Jury’s Pick

Zwycięzca | Indeed Productions | #SKIGOODMONEYWILLCOME

AM Category | Film Of The Year

Nominowani

  • The Bunch | Finess
  • The Hood Crew | Thirsty
  • Swag Boyz Media | Meanwhile in Canada

Zwycięzca | Swag Boyz Media | Meanwhile in Canada

AM Category | Best Cinematography

Nominowani

  • Headbud Productions | Turbotuna Horseman and Friends
  • Life Steeze Media | Up 5 Five
  • Virtika Visuals | Next Friday

Zwycięzca | Life Steeze Media | Up 5 Five

AM Category | Best Editing

Nominowani

  • Headbud Productions | Turbotuna, Horseman and Friends
  • Life Steeze Media | Up 5 Five
  • Not So Local | Foreign Affair

Zwycięzca | Life Steeze Media | Up 5 Five

Athlete Category | Rookie Of The Year

Nominowani

  • Laurent de Martin | Hoodoo | Gpsy Feelin
  • Magnus Graner | Less | Level 1 Productions
  • Nick McNutt | Almost Ablaze | Teton Gravity Research

Zwycięzca | Nick McNutt | Almost Ablaze | Teton Gravity Research

Athlete Category | Best Male Freeride Segment

Nominowani

  • Marcus Graner | Less | Level 1 Productions
  • James Heim | Days of my Youth | Matchstick Productions
  • Ian McIntosh | Almost Ablaze | Teton Gravity Research
  • Nick McNutt | Almost Ablaze | Teton Gravity Research
  • Cody Townsend | Days of my Youth | Matchstick Productions

Zwycięzca | Cody Townsend | Days of my Youth | Matchstick Productions

Athlete Category | Best Female Freeride Segment

Nominowani

  • Angel Collinson | Almost Ablaze | Teton Gravity Research
  • Sandra Lahnsteiner | Pure | Shades of Winter
  • Elyse Saugstad | Pretty Faces | Unicorn Picnic

Zwycięzca | Elyse Saugstad | Pretty Faces | Unicorn Picnic

Athlete Category | Best Male Street Segment


Nominowani

  • Sean Jordan | Ten & Two | Stept Productions
  • LSM | Less | Level 1 Productions
  • Cam Riley | Ten & Two | Stept Productions
  • Corey Vanular | The Recruitment | Super Proof
  • Clayton Vila | Five | Clayton Vila Studio

Zwycięzca | Cam Riley | Ten & Two | Stept Productions

Athlete Category | Best Female Park Segment

Nominowane

  • Marie Martinod | Au Nom Des Miens | PVS Company
  • Kelly Sildaru | Hangout | PVS Company
  • Lisa Zimmerman | Pretty Faces | Unicorn Picnic

Zwyciężczyni | Kelly Sildaru | Hangout | PVS Company

A później już tylko i wyłącznie Rocker Partyyyy!