Udostępnij

Organizatorzy legendarnych, słowackich zawodów CGC Jasna Adrenalin 3* Big Mountain Freeride Race oficjalnie ogłosili, iż po kilku sezonach przerwy zawody wracają do kalendarza Freeride World Qualifier.

Sprawdziliśmy w kalendarzu FWQ i możemy potwierdzić ten pozytywny news! Data zawodó została ustalona na 1 marca 2014

Z całą pewnością fakt ten przyczyni się do poprawy jakości pod względem organizacji oraz skusi wielu zagranicznych zawdoników, by zmierzyć się ze szczytem majestatycznego Chopoka. Ranga imprezy wzrośnie niesłychanie, oby tylko nasi sąsiedzi stanęli na wysokośći zadania i pokazali, że w tej części Europy też uprawiać konkretny freeride.

Obszerną relację z ubiegłorocznej imprezy, która została połączona z polskimi zawodami freeride Tatra Freeride Open znajdziecie w poniższych linkach. Polecamy relację wideo, w której komentarza na żywo udzielił Michał „Bolo” Trzebunia, a dodatkowo można przejechać się jedną z linni razem Piotrem „Wojarem” Wojarskim. Natomiast na deser polecamy znakomite zdjęcia Pawła Karasińskiego.

Takie atrakcje tylko na Backwards!

Teraz pozostaje pytanie co z Tatra Freeride Open? Będziemy informować na bieżąco, jeśli tylko uda nam się wyszperać jakieś nowe newsy!

Sprawdzajcie także oficjalny CGC-Jasna-Adrenalin-3-Big-Mountain-Freeride-Race