Udostępnij

Już 9 marca na stokach Czarnego Gronia nieopodal Andrychowa odbędzie się niebywała impreza urodzinowa.

Solenizantem jest marka K2, która w tym sezonie obchodzi okrągłą 50-tą rocznicę istnienia!

Znawcą tematu nie trzeba przedstawiać marki, gdyż jej logo jest bardziej rozpoznawalne niż popularne, żółte półksiężyce restauracji z gumowym mięsem.

Samych zasług również nie sposób wymienić, gdyż lista jest na prawdę potężnych rozmiarów.

Powiedzmy sobie, że K2 solidnie pracowała nad tym, by narciarstwo, a już w szczególności freeskiing stały się modnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Z roku na rok w kolekcja nart powiększała się o modele do uprawiania freeride’u oraz freestylu i w odróżnieniu od innych marek K2 nigdy nie zwątpiło w swoją misję odnośnie naszej zajawki.

Wydaje nam się, że określenie „Pionierzy Rynku” nie będzie żadną przesadą w odniesieniu do tej intrygującej marki, gdyż to właśnie K2 wprowadzało i wprowadza najnowsze trendy technologiczne jakie dostępne są aktualnie na rynku. Najnowszą kolekcję produktów na sezon 2013/14 można już obejrzeć w galerii na naszym profilu FB. Sprawdzcie sami!

Jeśli macie ochotę przeczytać co nie co o historii K2 to istnieje pewna elitarna książka w wersji papierowej. Bardzo ciężko ją dostać, aczkolwiek marka zadbała również o wersję elektroniczną. Polecamy, jest co czytać!

Niezłą gratką dla fanów są również krótkie filmiki opowiadające ową niezwykła historię powstania i rozwoju firmy. Kto by pomyślał, że wszystko zaczęło się od produkcji.. klatek dla zwierząt?!

Pozostałe odcinki: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

W repertuarze sobotniej imprezy znajdziemy:

  • Zawody freestyle – freeski & snowboard
  • Permanentna impreza przed, w trakcie i po zakończeniu imprezy
  • Wisieńką na torcie będzie przejazd przez knajpę na nartach uwieńczone dropem z balkonu.. how sick is that!?

Pula nagród to niebagatelne 100 000 ¥ (jenów japońskich), czyli w przeliczeniu na naszą silną walutę to 3.300 zł!

Widzimy się 9 marca na Czarnym Groniu!

Zapraszamy również do śledzenia strony eventu na FB