Udostępnij

Jak donoszą nam świstaki, te które jeszcze zwijają ostatnie sreberka przed zapadnięciem w sen zimowy, w polskim pół-światku freeski wydarzyła się rzecz nowa i jednocześnie bardzo intrygująca. Mianowicie, nasz dobry znajomy, mistrz polski, kadrowicz, student awf Szczepan Karpiel-Bułecka podpisał lukratywne kontrakty z kilkoma nowymi firmami m.in z polskim dystrybutorem marki APO, polskim dystrybutorem wiązań Rossignol, oraz europejską dystrybucją butów Full Tilt.

Tym, którzy nie kumają jeszcze za bardzo „czaczy”, gdyż raczkują w temacie polskich, komercyjnych „romansów” freeski śpieszymy z wyjaśnieniem, iż Szczepan przez ostatnie 3 lata był związany z marką Salomon. Otrzymywał on od „Wuja Salomona” kompletny uniform oraz kompletny hardware, począwszy od klamer w butach po paski w kijach. We wrześniu tego roku obie strony podziękowały sobie za współpracę. Dlaczego? Tego nie jest pewien sam Barack Obama.

Wracając do głównego wątku. APO jest francuskim brand’em, który od zeszłego sezonu pompuje nie mało zielonych papierów oraz jeszcze większą pasję i zajawkę w budowę konkretnego globalnego teamu, w którym znajdują się już takie tuzy narciarstwa freestylowego jak np: Sammy Carlson, Willie Born czy Kai Mahler.

W polskim teamie narciarskim APO również nie brakuje znanych nazwisk. Szczepan będzie śmigał z takimi kozakami jak Bartek Sibiga, Władek Donimirski, Jan Winiarski, Zuza Witych i wielu innych.

Czy narty APO spełnią wysokie wymagania Szczepana? Czas pokaże. Na razie życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze kariery..

Obadajcie jego Apo Welcome Edit, w którym występują znani i lubiani wymiatacze „jednej narty”, czyli Brelok – Michał Ligocki – oraz Kuba Dydtkowski.

Posiadamy jeszcze dwie ekskluzywne informacje, potwierdzone przez samego mistrza Szczepana. W sezonie 2012/13 będzie się on wpinał w wiązania marki Rossignol, czyli pewnie model FKS. Natomiast buty otrzyma od europejskiego dystrybutora marki Full Tilt, ponoć będzie to model First Chair.

Ładny bedzie miał chłopak secik. Zapewne skradnie serce nie jednej narciarce na stoku i w dyskotece, gdzieś pod Nowym Targiem..

Teraz pozostaje nam tylko i wyłącznie jeden pytajnik? Mianowicie jakie metki będą zwisały z ciuchów outerwear Szczepana? Jakieś propozycje?

Zdjęcie: lucekphoto.com

APO Polska

APO International