Udostępnij

Dziś rozpoczyna się Mundial w Brazylii i z pewnością ciężko będzie zwrócić waszą uwagę na innego typu rozrywki, ale coś nam się wydaje, że premiera najnowszego filmu KTT Home Video będzie w tym wypadku wyjątkiem.

Film nosi nazwę „Shame On You Winter” i jak łatwo się domyślić nawiązuje do niezbyt udanej, minionej zimy, która mówiąc bez żadnych ogródek dała ciała. Obraz zostanie wyświetlony 27 czerwca w Dworcu Tatrzańskim. Już teraz, w imieniu twórców, zapraszamy wszystkich zajawkowiczów!

W początkowym zamyśle chłopaki chciały stworzyć obraz nietuzinkowy składający się z ujęć w backcountry oraz ze street’u. Niestety brak warunków zmusił ich do „rzeźbienia” przede wszystkim w snowparkach. Mimo tego dyskomfortu nazbierali troszkę materiału i postanowili podzielić się swoimi wspomnieniami z innymi.

Film został nakręcony bez wsparcia sponsorów, co tylko i wyłącznie potwierdza przykrą polską regułę, a mianowicie zupełny brak zainteresowania i zaangażowania we wsparcie projektu przez firmy z branży. Dobrze wiemy, że produkty freeski sprzedają się bardzo kiepsko w naszym kraju. Ciekawe dlaczego..hmm?

Aktorzy: Szczepan Karpiel, Robert Szul, Wojciech Bulas, Mateusz Kiełłpinski, Tomek Wojnar, Łukasz Ciszek, Mikołaj Kulig, Maciek Pandyra, Sebastian Litner, Jasiek Krzysztof, Maciek Łukaszczyk, Jakub Kliszcz i wielu innych.

Filmowane na takich lokacjach jak:

  • Austria | Flachau, Hintertux, Dachstein
  • Włochy | Livigno, Słowacja: Strebskie Pleso
  • Polska | Zakopane, Białka Tatrzańska, Gubałówka, Kraków, Kościelisko

A na koniec zajaweczka. Widzimy się w Zakopcu!!!