Udostępnij

Dwa dni temu świat obejrzał bardzo zajawkowy filmik obrazujący filozofię jazdy i najnowsze ujęcia Chrisa Benchetlera, który od wielu sezonów związany jest z ekipą Nimbus Independent. Niezwykle płynna jazda zainspirowana przez snowboard i surfing jest wizytówką Chrisa, a ujęcia i montaż tylko i wyłącznie potwierdzają klasę oraz niezwykły klimacik, jaki emanuje z „Road Less Traveled„, gdyż tak zatytułowany jest pierwszy epizod.

Jak się okazuje w kolejce do publikacji znajduje się jeszcze pięć odcinków, które razem tworzą najnowszą serię krótkich form filmowych tej zwariowanej ekipy.

Na początku każdego następnego miesiąca będziemy mieć przyjemność zobaczyć pięć kolejnych odcinków serii. Nie wiem jak Wy, ale my tutaj w redakacji nie możemy się już doczekać. Przedstawiamy mały sneak peak tego, co jeszcze przed nami:

trading Hits

Kompilacja ujęć narciarskich w wykonaniu Chris’a Benchetler’a oraz snowboardowych w wykonaniu Bryan’a Fox’a, a wszystko to w otoczeniu i warunkach, jakie serwują dzikie tereny British Columbii popularnie zwanej BC.

four DAY season

Cztery dni kreatywnej jazdy sfilmowanej w okolicach Mnt. Hood. Ot tak po prostu, krótko i na temat.

Compass

Kolejne trzy odcinki składające się na mini serię opisującą podróże, jakie cała ekipa odbyła od 2010. Na celowniku znalazły się trzy kraje: Rosja, Włochy i Japonia. Filmy będą opisywały wszystkie aspekty podróży oraz miejsc, które stały się jej celem. Od kultury danego kraju, poprzez zabytki, kuchnie, przyrodę, a kończąc na ludziach. Tą serią jesteśmy zaciekawieni najbardziej. Swoją drogą każdy kraj powinien pomyśleć o tego typu filmie promocyjnym zleconym „Nimbusom”.

Zastanawialiście się kiedyś, co sprawia, iż filmy produkowane przez Nimbus Independent mają taką siłę wizualną? Według naszej teorii ich największym atutem jest „obnażanie” wszystkich twarzy freeskiing’u takich jak podróż, związane z nią nowe znajomości, przyroda, imprezy, kace, przyjaźń, zabawa, kontuzje, wspólne chwile na śniegu. Niby banały, ale tylko oni potrafią pokazać je w tak autentycznym świetle. Chwała im za to!

Rosja – kraj, w któym Eric Pollard zakończył swój sezon. Chyba najgorsze miejsce na Ziemii na złapanie poważnej kontuzji.

Włochy – makaron?!

Japonia – Puch Po Pachy!

Na zakończenie przypomnijcie sobie raz jeszcze premierowy odcinek tegorocznych „Nimbusów” – Road Less Traveled