Udostępnij

The Anti-comp Returns!

Tak! To prawda! Po dwóch latach nieobecności, a wydawać by się mogło, że minęły już przynajmniej dwa wieki, powraca jedna z najbardziej freestylowych i oryginalnych imprez freeski jaka odbywa się na tej planecie.

Orage Masters, gdyż to o tej imprezie mowa dla starszym wyjadaczą freeskiing’u z pewnością kojarzy się bardzo pozytywnie, młodsi mogą nie wiedzieć o co chodzi, aczkolwiek tutaj nie ma jakiejś wielkiej rozkminy, gdyż liczy się tylko i wyłącznie świetna, czysta i niczym nieskrępowana zabawa, często mocno zakrapiana alkoholem oraz innymi używkami.

Formuła jest również prosta jak budowa przysłowiowego „cepa”. Każdy producent sprzętu freeski wystawia swój team. Drużyna ta następnie musi założyć jakieś bardzo kreatywne przebranie, by w finale odstawić niezapomniane show jadąc całą grupą po trasie usianej w skocznie i przeszkody jibbing’owe.

Nawet system sędziowania zaprzecza normą zdrowego rozsądku, do których przyzwyczaiły nas duże imprezy. W Orage Masters przejazdy oceniane są przez sędziów oraz przez same team’y, które biorą udział w zawodach..how sick is that!

Tegoroczna ósma edycja odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Sun Valley (Idaho)

Tutaj nie ma się co rozpisywać, to koniecznie trzeba zobaczyć!

Poniżej zajawka tegorocznej imprezy orazflashback z roku 2010.

Krótka historia Orage Masters

Zobaczice co działo się na ostatnich Orage Masters w 2010 roku