Udostępnij

Świeżutkie informacje od ekipy Parkowej Doliny, czyli ludzi, którzy odpowiedzialni są za budowę i utrzymanie snowparków na Gubałówce, w Bukovcu (Cz) oraz na stoku Cieńków w Wiśle.

Oto słowny przekaz, który udało nam się znaleźć na stronie FB Parkowa Dolina

Drogie Dzieci,Są ferie, a nasz park jest dzisiaj zamknięty (26.12.2012), więc rozumiemy Wasze bezpodstawne obawy;) Sprawa wygląda tak, że SSP musieliśmy zamknąć, bo się delikatnie przytopił, ale do jutrzejszego ranka mamy zamiar go odpalić jibbowo w 100%, a jutro naprawić hopę. Co do Bukowca: Tomek z Pimpkiem byli tam w niedzielę i rozepchnęli śnieg po całym snowparku, przygotowali nasypy pod jibby. Robili to w pośpiechu żeby zdążyć przed świątecznym deszczykiem. Udało się, więc jak już zbudujemy park, to postoi do wiosny. W Bukowcu jest jeszcze zapas śniegu, a zgodnie z obietnicą właściciela Kempy, przy pierwszym mrozie wstawiają nam do snowparku 4 armaty, które w 2-3 dni zrobią dość śniegu na wszystkie elementy. Mróz ma przyjść pod koniec tego tygodnia zarówno w Bukowcu, jak i w Zakopanem, gdzie zaczniemy sypanie na duże kickerki. Więc trzymać kciuki żeby mróz przyszedł jak najszybciej, był jak najbardziej siarczysty, wtedy delikatnie skacowani w Nowy Rok zaczynamy budowę Bukowca i dużych skoczni w Salomon SuperParku. Co do Cieńkowa, to chcemy go machnąć przy okazji Bukowca;)Więc jeśli byliście grzeczni, to do połowy stycznia powinny hulać wszystkie nasze parki. ParkowaDolina.pl

Jeśli nadal nie jesteście przekonani co do pogody i aktualnych warunków śniegowych oraz nie wierzycie budowniczym na słowo to my zapewniamy, iż Parkowa zawsze daję radę! tak jak podczas tegorocznego odpalenia snowparku na Gubałówce, z którego przywieźliśmy foto relację.

Zdjęcie główne: lucekphoto.com