Udostępnij

Już w tą sobotę, drugiego marca na stokach, a mówiąc dokładniej w snowparku na Zakopiańskiej Gubałówki rusza ponownie jam narciarsko-snowboardowy skierowany wyłącznie do dziewcząt o nazwie Pink Jam by Kasia Rusin

Samej Kasi Rusin chyba nie trzeba przedstawiać?! Jest ona jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy damskiego snowboardu w Europie.

Zawody odbędą się w luźnej formie jam’u, czyli bez żadnego ciśnienia i napinki. Dodatkowym atutem będzie oprawa całej imprezy. Mianowicie dużo słodkich, typowo dziewczęcych gadżetów oraz odpowiednia muzyka.

Takimi o to słowami Kasia zaprasza na imprezę sygnowaną jej nazwiskiem:

Bardzo zależy mi na rozwoju kobiecego freestyle’u w Polsce, a takie imprezy w tym pomagają. Chciałabym, żeby dziewczyny się zintegrowały, pouczyły nowych tricków i pokazały te, które już umieją. Oczywiście najważniejsza jest dobra zabawa, mam nadzieję, że będzie to ich najlepszy dzień na desce w tym sezonie! Gwarantuję dużo atrakcji, naród, dużo śmiechu i plażowy klimat, w końcu wakacje tuż, tuż. Będzie jak zawsze kolorowo i dziewczęco. Oczywiście zapraszam też panów do kibicowania i podziwiania dziewczyn w akcji. Poza wszystkim park będzie otwarty, więc wszyscy będziemy mogli razem pojeździć!

Start imprezy jest przewidziany na godzinę 10:00 natomiast wieczorem uczestniczki oraz wszyscy miłośnicy freestyle’u na jednej oraz dwóch deskach będą mogli się bawić na afterparty w klubie La Playa przy ul. Chałubińskiego 38 w Zakopanem.

Sprawdźcie jak dziewczyny bawiły się rok temu podczas pierwszego Pink Jam’u

Więcej info z pewnością znajdziecie na oficjalnej stronie FB

Zdjęcie główne: Zuza Stachowicz