Udostępnij

Już 13 listopada w warszawskim kinie Luna odbędzie się premiera filmu „Few Words„, w którym pierwsze skrzypce – zarówno jako główny aktor jak i reżyser – gra Candide Thovex. Projekcja jest częścią europejskiego cyklu premier obejmującego między innymi Paryż, Londyn, Barcelonę i Warszawę.

Few Words to film który wymagał ponad dwóch lat pracy. Za niesamowite zdjęcia i montaż odpowiada jeden z najlepszych w tej branży, Nowozelandczyk Matt Pain (Process Films). Dzięki wsparciu firmy Quiksilver materiał zbierano na całym świecie – Kanada, USA, Szwajcaria, Nowa Zelandia to tylko niektóre z miejsc odwiedzonych podczas produkcji. Film to także podróż po życiu głównego bohatera wspominająca dzieciństwo i pierwsze ślizgi na nartach w La Clusaz, osiągnięcia z początków kariery, kontuzje, wywiady z przyjaciółmi i rodziną wszystko to połączone najnowszymi ujęciami z sesji, w których Candide wspólnie ze światową czołówką narciarzy podnosi poprzeczkę freeskiingu na niebotyczną wysokość.

Nieprawdopodobna akcja, niesamowite widoki i zapierające dech w piersiach narciarstwo to właśnie to czego możemy spodziewać się po Few Words.

Start: 20.30
Miejsce: Kino Luna (Marszałkowska 28, Wwa)

Po więcej informacji zapraszamy na fanpage Facebook’owy imprezy

Będziemy mieć dla was solidną relację oraz sporo fotek z tej ekskluzywnej imprezy, tak więc bądźcie zwarci i gotowi!