Udostępnij

Premiera filmu „Few Words” odbyła się w warszawskim kinie „Luna” dnia 13 listopada. Data dosyć dziwna i nieco krempująca z uwagi na począek tygodnia, aczkolwiek to już przeszłość i w sumie nie ma sensu polemizować na ten temat.

Nasz szalony reporter, Tomasz Rakoczy, znany w środowisku jako Tommy Superstar, stanął na wysokości zadania i pojawił się na miejscu wydarzenia o ustalonej porze. Tomasz jest nie tylko uzdolnionym twórcą literatury krótkiej,  jest on również zdolnym fotografem i przy okazji pstryknął dla was kilka czadowych, które znajdziecie w naszej galerii.

Zapraszamy do lektury!

Warszawska premiera filmowa była jednym z przystanków na europejskiej trasie Candide Thovex’a podczas, której wyświetlana była jego najnowsza produkcja zatytułowana Few Words. „Few Words” jest filmewm dokumentalnym pokazującym narciarską drogę Francuza, który od najmłodszych lat zafascynowany był jazdą w stylu wolnym, a rozpoczynał od śmigania po muldach. Kolejny rozdział opisuje jego największe sukcesy na X-games, następnie jego kontuzję oraz powrót w wielkim stylu do narciarstwa, ale tym razem freeridowego, moment, w któym wygrywa World Freeride Tour. Oczywiście poza sentymentalną podróżą i wspomnieniami w filmie możemy zobaczyć sporo nowych ujęć freeridowych, w których Candide zachwyca swoją techniką jazdy, brawurowymi liniami i srogimi trikami w backcountry. Film godny polecenia dla każdego, kto poza tysiącem tricków na jednej skoczni chciałby posłuchać i dowiedzieć się czegoś więcej o osobie Candide’a oraz jego największej pasji. Tego wieczoru film nie był jedyną atrakcją, gdyż projekcję uświetniła obecność francuskiego ridera. Candide dał się poznać jako świetny gość, który z uśmiechem na twarzy przez prawie dwie godziny pozował do zdjęć, rozdawał autografy i udzielał wywiadów. Dodatkowo można było również obejrzeć narty marki Faction, na których obecnie jeździ Candide. Bardzo nas cieszy ten fakt, gdyż deski te tłoczone są w fabryce Nobile, która znajduje się w Bielsku-Białej, wiedzieliście o tym?

Zdjęcia i słowa: Tomasz Rakoczy | TommySuperstar.com | TommySuperstar FB