Udostępnij

Po krakowskiej i wrocławskiej edycji cyklu Pure Powder Tour, seria premier filmów narciarskich i snowboardowych już w najbliższą sobotę, 18 października, zawita do kina Luna w Warszawie. Wizyta w stolicy zobowiązuje, stąd oprócz szerokiego wachlarza wystawców prezentujących sprzęt freeride’owy, polskich premier filmów „Days Of My Youth” oraz „Nipple Deep”, organizatorzy przygotowali także niespodziankę! Pokaz fascynującego mariażu narciarstwa i bajkowego światła, czyli dzieła wytwórni Sweetgrass Productions pt. „Afterglow„.

Polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć go, jako jedni z pierwszych na świecie. Film ten został w całości zrealizowany w nocy, a teren, w którym poruszają się narciarze został oświetlony światłem o najróżniejszych, nieustannie zmieniających się kolorach! Jeżeli dołożymy do tego tysiące światełek LED zainstalowanych na pokonujących imponujące zjazdy narciarzach, to uzyskamy absolutnie niespotykany efekt. Film ten jest z pewnością najtrudniejszym w realizacji, najbardziej nowatorskim i nieszablonowym filmem narciarskim, jaki został kiedykolwiek stworzony, a ekran kinowy to idealne miejsce by w pełni docenić kunszt filmowców i światowej czołówki zawodników!

Więcej o „Afterglow” przeczytacie klikając w ten link -> Sweetgrass Productions | Afterglow | Takiej magii świateł świat jeszcze nie widział!

Całe wydarzenie rozpocznie się o 17:00 od kilkugodzinnej wystawy sprzętu freeride’owego, gdzie przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’ów będzie można przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart, snowboardów, odzieży i wszelkich innych akcesoriów niezbędnych do podejmowania freeride’owych eskapad w góry.

Po wystawie przyjdzie czas na gwóźdź programu czyli filmy narciarskie i snowboardowe – w Warszawie program jest inny niż w Krakowie i Wrocławiu, stąd widzowie po raz pierwszy w Polsce będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dzieło wytwórni Matchstick Productions, kręcony przez dwa lata film „Days Of My Youth”. Dodatkowo, fanów snowboardu z pewnością zainteresuje „Nipple Deep”, w którym nie zabraknie wielkiej ilości puchu.

Plan wydarzenia | Bilety

  • 17:00 – Start imprezy i wystawy w hallu kina
  • 20:00 – pokaz „Nipple Deep”
  • 22:00 – pokaz „Afterglow” & „Days Of My Youth”

A tak bawiliśmy się w Krakowie. Liczymy, że Warszawa pokaże dwa razy więcej mocy! Jak będzie?

  •  Zajaweczka

  • Film główny