Udostępnij

Słuchajcie uważnie, gdyż jest wyjazd do ogarnięcia! Miejscówka, a raczej doliny są zabójczo intrygujące i posiadają niesamowity potencjał pod względem możliwości oraz atrakcji, jakie oferują. Do tego dokładacie brak pozytywnych wspomnień z tegorocznej zimy stulecia, a raczej „Szlamu Stulecia”, czytacie poniższą zajawkę i już prawdopodobnie domyślacie się, gdzie można będzie można się całkowicie zapomnieć w piękny narciarski sposób!

Mowa tutaj o obozie/wyjeździe/campie organizowanym przez ekipę Silesia Sport do francuskiego Risoul/Vars. Organizatorzy skupili się na maksymalnym obniżeniu ceny tak by każdy uczestnik mógł sobie pozwolić na chwilę przerwy na alpejskich stokach, w snowparkach oraz poza trasą. Udało im się zejść do ceny, której raczej nie spotkacie w ofertach zagranicznych zimowych wyjazdów – 1390zł

Taka cena obowiązywała dokładnie 3 tygodnie temu. Realia się zmieniły, aktualnie wbija nowa zwariowana stawka i już za jedyne 990 zł możecie stać się jednym z uczestników/uczestniczek tego wyjątkowego wydarzenia. Termin 28.03-06.04.2014 chyba każdemu odpowiada, prawda?

O szczegółach oferty, zakwaterowaniu i innych ważnych aspektach napisaliśmy już wcześniej – Risoul | Silesia Sport | Najlepszy Wyjazd Freeski Sezonu! – dlatego nie będziemy się za bardzo rozpisywać na ten temat. Podamy wam trzy zasadnicze fakty, których nie możecie pominąć podczas podjęcia tej, z pozoru trudnej decyzji, jaką będzie chęć uczestnictwa. Tutaj a propos tutaj można się zapisać!!!

Naszym skromnym zdaniem nie ma się co zastanawiać, ponieważ szykuje się epicki wypad. My już się zapisaliśmy!

A będzie tak fajnie, dlatego, że..

#1 | Vars Snowpark 

Komentarz zbędny, wystarczy spojrzeć na aktualne fotki setup’u..

15 przeszkód w jednej linii! Piętnaście!!!

#2 | Prognozowany jest mega obfity opad świeżego „puchu po pachy”!

Śniegu z pewnością nie zabraknie. Pozostało jeszcze 10 dni do godziny zero i jak widać na mapach pogodowych zaczyna dziać się dobrze! Myślę, że każdy freerider będzie zadowolony. My z pewnością zapakujemy grubsze deski do swoich pokrowców..

Jak już wspominaliśmy terenu jest tyle, że ciężko go sobie to nawet wyobrazić. Żleby i inne atrakcje czekają!

#3 | B&E Invitational w Les Arcs | 6 kwietnia

  • Jest opcja przedłużyć wjazd o 2 dni jazdy i 2 noclegi i pojechać na zjawiskową imprezę B&E Invitational, która odbędzie się 6 kwietnia w Les Arcs. Koszt to tylko dodatkowe 300 zł! Więcej info o na FB Silesia Sport -> Boom!

Jeszcze się zastanawiacie?