Udostępnij

Już 15 grudnia na stoku Gubałówki w zakopanym odbędzie się wielkie, tegoroczne otwarcie snowparku Salomon Superpark. Jest to pierwszy snowpark, który startuje w tym sezonie.

Dodatkowo jest to jeden z nielicznych, tak dobrze ogarniętych parków w naszym kraju co z pewnością przełoży się na mocne otwarcie, z fajnym setupem jibbowym i jeśli warun pozwoli to zapewne powstanie jakaś chopa, lub nawet dwie, ewentualnie trzy.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od gospodarzy parku wyczytaliśmy, iż w tym roku będzie sporo nowości jeśli chodzi o jibby, poza tym powstanie chill zone z wygodnymi leżaczkami, a wisienką na torcie jest obniżenie cen karnetów przez PKL tak więc sezon na Gubałówce zapowiada się kozacko!

Kolejną atrakcją jaka czeka na was 15 grudnia są nagrody od „Wujka Saloomona” za mega dobre tricki z nagrodami, który będą rozdawane przez cały dzień. Jeśli wydacie tego dnia ostatnie pieniądze na bilet do zako to pamiętajcie, iż można się „odegrać”, czego wam oczywiście życzymy!

Wieczorem zaś odbędzie się wielki bal w Dworcu Tatrzańskim, jak zwykle do bladego świtu, ale pamiętajcie, by nie przesadzić, gdyż niedziela to też dobry dzień na jazdę w snowparku!

plakat otawracia asalomon superparku na gubałówce