Udostępnij

O marce Skipoltex pisaliśmy przy okazji eventu, który otwierał działalność tej polskiej firmy odzieżowo-lifestylowej, a odbył sie on na górce Szczęśliwickiej (Wwa) dnia 17 listopada 2012. Do newsa możecie zajrzeć tutaj, a tymczasem dzisiaj mamy dla was przygotowaną relację. Autorami są sami organizatorzy, czyli solidne info z pierwszej ręki!

Zeszłotygodniowy tekst Pinkiego dosyć dobrze podsumował nasze dotychczasowe działania. Udało nam się doprowadzić do sytuacji, w której hasło „Skipoltex” zostało usłyszane przez kilka osób, jednak większość z nich zupełnie nie wiedziała o co w tym chodzi. W sobotę postaraliśmy się to zmienić. W Parku Szczęśliwieckim w Warszawie zorganizowaliśmy zawody w slalomie bieganym, a wieczorem narciarską imprezę.

Skipoltex zawody freeski

Skipoltex ubraniaW trakcie tych wydarzeń zaprezentowaliśmy kolekcję stworzonych przez nas ciuchów bo – możemy to jasno powiedzieć –
SKIPOLTEX TO MARKA ODZIEŻOWA!

Jednak to wcale nie było najważniejsze. Ciuchy są fajne same w sobie, ale mają być też pretekstem i motorem napędowym dla różnych innych działań związanych z narciarstwem. Takim działaniem był właśnie slalom biegany. W Warszawie rzeczywiście mamy górkę i w miarę możliwości, staramy się ją narciarsko wykorzystywać. W sobotę na mokrej trawie rozstawiliśmy tyczki i zbiegaliśmy między nimi na czas. Większość zawodników była ubrana w stroje z lat 80 i większość z tych stroi została strasznie ubrudzona trawą. Zbieg bez wywrotki był ewenementem, co niewątpliwie zadziałało na korzyść humoru uczestników.

Skipoltex kolekcja odzieży

Wieczorem spotkaliśmy się na imprezie, której główną atrakcją (oczywiście poza muzyką i alkoholem) była wizualizacja zrobiona ze starych narciarskich filmów. Oglądaliśmy pierwszych freeriderów, 360 z czasów, gdy trick ten był jeszcze nazywany helikopterem, przedwojenne tatrzańskie zjazdy i ski-balet, który chyba był największym hitem imprezy. W tym wszystkim zaprezentowaliśmy nasze ciuchy. Mam nadzieję, jednak że udało nam się zaprezentować coś więcej – dobry klimat, w którym ma działać SKIPOLTEX!

Skipoltex kolekcja odzieży

 

Jak możemy przeczytać zabawa była na 102, zupełnie jak na codzień na Facebooku i z pewnością możemy się spodziewać kolejnych imprez o tak humorystycznej oprawie, życzymy powodzenia i szybkiego rozwoju!

Zdjęcia: Tomek Kaczor

A teraz zapraszamy na dwie krótkie video-zajawko-relację.