Udostępnij

Już w styczniu (10-19) 2014 otwiera się przed Wami zupełnie nowa przygoda, a mianowicie HeliCamp w okolicach francuskiej miejscówki La Rosiere.

Dla przewarzającej grupy narciarzy-freerider’ów akcja znana do tej pory głównie z wysokobudżetowych, amerykańskich filmów feeski oraz indywidualnych marzeń. Sami przyznajemy, że od kilku lat ciułaliśmy na tego typu atrakcję.

Po raz pierwszy oficjalnie, jako grupa zorganizowana przez biuro Snowshow.pl ruszamy pod Mont Blanc tylko w jednym celu. Urzeczywistnić marzenia!

Odpalamy helikoptery i zaliczamy zjazdy sezonu, a może nawet życia!

Bazą wyjazdu jest La Rosiere i okolice – jedyna miejscówka we Francji (i jedna z nielicznych w Europie) gdzie dozwolony jest heliskiing. Chętni startują helikopterem po włoskiej stronie z samych podnóży najwyższego szczytu Europy. Loty odbywają się w małych grupach i pod opieką instruktora, a trasy zależą od stopnia zaawansowania riderów.

La Rosière leży u samych podnóży Mont Blanc, ma jedne z najlepszych statystyk śniegowych. Położenie miejscowości gwarantuje stały dostęp promieni słonecznych, ale resort jest szczególnie ceniony przez osoby szukające niezapomnianych wrażeń w świeżym puchu. To jedno z najlepszych miejsc na freeride w Alpach.

Jeśli chcecie poczuć na własnej skórze oraz pod ślizgami nart to koniecznie zapisujcie się na ten wypad. Czasu nie pozostało zbyt wiele, a miejsca ubywa z dnia na dzień!

Termin wyjazdu to 10-19 stycznia 2014. Więcej szczegółów znajdziecie na www.helicamp.pl oraz na fanpage’u SnowShow

Do wyboru dwie grupy wiekowe! A poza tym jazda będzie się obdywać w doborowym, profesjonalnym towarzystwie, gdyż pośmigacie m.in. z Pawłem Palichlebem oraz Wojtkiem Pająkiem!

Nie ma na co czekać! Miejsca helikopterze są ograniczone, a to nie PKP, na korytrzu nie można siedzieć. Szybko rezerwujcie miejscówki!