Udostępnij

Wytwórnia Poor Boyz Production zrealizowała bardzo fajny materiał z backstagu ustawki podczas kręcenia ujęć do filmu WE: A Collections Of Individuals.

„We..” mieliśmy już okazję zobaczyć, aczkolwiek nie zostaliśmy jego najwierniejszymi fanami, gdyż posiada on zaledwie kilka mocnych momentów, a poza tym troszkę wieje nudą przez ponad godzinę emisji.

Wracając do materiału z „Behinde The Scenes”. Akcja toczy się na terenie typowej amerykańskiej farmy, której właścicielem okazała się katolicka szkoła, a głównym „futer’em” został daszek przylegający do stodoły.

Sean Jordan, Karl Fostvedt, Leigh Powis oraz Matt Walker wyciągneli z rękawa kilka konkretnych trick’ów jak m.in. Cork 720, Cork 360, 540 True Tail po czym zapewne zapalili zieloną „fajkę pokoju” w geście triumfu, tymbardziej, iż spot został wykonany na pełnym legalu, gdyż uiścili oni „dobrowolną” ofiarę w wysokości 300$ dotacji kościelnej.

Natomiast największą nagrodą tego dnia była fotka obrazująca Sean’a Jordan, który pięknie wstrzelił się w kadr Nate’owi Abbott swoim Rodeo 540 Safety i to wprost na okładkę papierowej wersji tegorocznego wydania magazynu Freeskier Photo Annual

Tak to się robi za oceanem!