Udostępnij

Już za tydzień w Warszawie! 4 grudnia, czyli we wtorkowy wieczór w kinie Iluzjon, na ulicy Narbutta 50a odbędzie się długo oczekiwana, polska premiera najnowszej produkcji wytwórni Matchstick Productions zatytułowanej „Superheroes Of Stoke„.

Na widzów czeka niesamowita dawka narciarskiej akcji z najwyższej półki! Dwudziestoletni staż wytwórni MSP w branży sportów akcji, to nie lada dorobek i gwarancja profesjonalizmu. Przez lata ekipa udowadniała, że nie ma sobie równych jeżeli chodzi o jakość zdjęć, montaż i pomysły na swoje produkcje. W tym roku Steve Winter, Murray Wais i Scott Gaffney uznali, że przyszedł czas na podsumowanie tych dwóch dekad, w czasie których w narciarstwie zaszły ogromne zmiany.

Superheroes of Stoke” to piękny portret największych bohaterów freeskiingu, ludzi którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju tego sportu i przesuwali granice tego co możliwe w narciarstwie. Film to okazja by poznać tych, którzy jako pierwsi skakali z ogromnych skał na Alasce, wymyślali pierwsze snowparkowe tricki, czy testowali pierwsze szerokie narty w kanadyskim puchu.

Produkcja MSP to także wciskająca w fotel dawka ujęć zebranych w minionym sezonie. To co wyczyniają narciarze tacy jak Richard Permin, Mark Abma, Eric Hjorleifson czy Sean Pettit na Alasce wydaje się przeczyć prawom grawitacji.

Natomiastiedy myślimy, że już nic więcej nie spowoduje, że serce zacznie nam bić mocniej, na ekranie pojawiają się Russ Henshaw, Gus Kenworthy i inni zawodnicy, którzy w czasie sesji na gigantycznych skoczniach pokazują co oznaczają prawdziwe loty narciarskie.

„Superheroes of Stoke” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy nie mogą już doczekać się zbliżającej zimy.

Bilety można zakupić na stronie Ekobilet.pl, ale ponoć znikają szybciej niż trunki wysokooktanowe na weselach, tak więc lepiej się śpieszyć!

Poniżej bardzo fajny filmik z premiery światowej..