Udostępnij

W dniu 28 września 2013, w kinie Kijów Centrum w Krakowie będzie można poczuć pierwszy, chłodny oddech zimy. Na ekranie zagości, bowiem światowa premiera długo zapowiadanej produkcji „Into The Mind” autorstwa kanadyjskiej wytwórni Sherpas Cinema – twórców wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu narciarskiego „All I Can”.

Poza Krakowem, projekcja „Into The Mind” będzie miała miejsce jednocześnie w kilku wybranych miejscach na świecie, a tym samym, 28 września krakowscy widzowie będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą film. Olbrzymi ekran kina Kijów Centrum pozwoli w pełni docenić operatorski kunszt filmowców Sherpas Cinema oraz niesamowite umiejętności zgromadzonej przy tym projekcie grupy sportowców.

Ekipa Sherpas Cinema oraz najlepsi narciarze ekstremalni przemierzyli świat wzdłuż i wszerz poszukując najbardziej spektakularnych miejsc do jazdy na nartach i najgłębszego śnieżnego puchu. Odwiedzili miejsca tak odległe jak Boliwia, Himalaje czy mekkę wszystkich freeriderów, jaką ciągle pozostaje Alaska. Będący efektem tych podróży film „Into The Mind” próbuje odpowiedzieć na pytanie, co sprawia, że niektórzy dobrowolnie narażają się na niebezpieczeństwo i pokonują swoje słabości. Co powoduje, że przez kilkadziesiąt sekund zjazdu czują się jak prawdziwi super bohaterowie? Autorzy wielokrotnie nagradzanego filmu „All I Can”, w swoim najnowszym dziele zabiorą widzów w podróż nie tylko do najbardziej oddalonych miejsc na kuli ziemskiej, ale także odkryją, co dzieje się umysłach sportowców dokonujących niemożliwego.

Przed premierą, w hallu kina Kijów Centrum każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart służącym do freestyle’u, freeride’u i skitour’u, freeride’owym snowboardom, obejrzeć niezbędny w zimowych eskapadach sprzęt górski czy zasięgnąć informacji o bezpieczeństwie w górach.

Po projekcji, w kinie odbędzie się obowiązkowe afterparty, które będzie najlepszą okazją do wznoszenia toastów za śnieżną zimę!

Plan wydarzenia:

  • 16:00 – otwarcie wydarzenia i wystawy (wstęp wolny)
  • 20:00 – początek projekcji (wstęp biletowany)
  • 22:30 – początek afterparty (OFF Kijów Klub)

Bilety w cenie 19 złotych dostępne są w kasie kina Kijów Centrum (al. Krasińskiego 34, Kraków) oraz w systemie sprzedaży internetowej ekoBilet.

Dodatkowe informacje:

Nie może was zabraknąć!