Udostępnij

Właśnie wystartowała nowa odsłona strony internetowej głośnej imprezy, która już po raz drugi odbędzie się u podnóży Skrzycznego, czyli Burn In Snow

Do startu pozostały dokładnie 63 dni, strona skrzętnie odlicza i nie pozwoli wam ściągnąć ręki z pulsu aż do 8 lutego.

Organizatorzy zapowiadają, iż w tym roku będzie dwa razy grubiej. Za równo pod względem muzycznym jak i sportowym. Na scenie wystąpią takie gwiazdy jak Groh & Buszkers / U Know Me,  Adam Zasada, Catz ‚n Dogz, Artur8, Blck Shp (piątek) DJ Boogie, Special Guest #3, Ent XXL & Jedynka / Flirtini, Daniel Drumz, Special Guest #1, Special Guest #2, Supra1 & Zeppy / Special B2B Set

Zawody w Big Air, czyli część sportowa będzie gościła takich narciarzy jak Szczepan Karpiel, Władek Donimirski, Bartk Sibiga, Jan Krzysztof, Marcin Pośpiech i wielu innych, gdyż w eliminacjach wystartuje, aż 32 narciarzy! Mamy tylu śmiałków w kraju?

Według tego co możemy przeczytać na stronie skocznia będzie miała 17 m. Formuła zawodów będzie bardzo prosta. W eliminacjach będą się liczyć dwa sumowane przejazdy, natomiast w finale wygrywa ten jeden lepszy, podobnie w super finale. Rejestracja jest dostępna nas stronie eventu, tak więc nie ma się co zastanawiać, długopisy w dłoń!

Jeśli nie byliście rok temu to zapewniamy, iż straciliście bardzo wiele. Mimo mrozu sięgającego -45 stopni pod skocznią zgromadziło się kilka tysięcy ludzi, a sam Szczyrk ponownie, po wielu latach znów stał się kolebką polskiego freestylu. Rezerwujcie wolne dni i „ogień” do Szczyrku!

Poniżej video relacja Eska Tv z ubiegłorocznej imprezy. Za majkiem fajny ziomek Jankes, który rzuca równie fajnymi żarcikami..polecamy!

A tak będzie wyglądał tegoroczny setup, czyli zupełnie tak samo jak rok temu.

zawody freestyle w szczyrku