Udostępnij

Colby James West jest postacią, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę łyknął tematyki freeski w swoim życiu. Jego popisy można podziwiać w wielu klasowych filmach z branży (przede wszystkim z Matchstick Productions) oraz podczas niezliczonej liczby zawodów, w których brał udział m.in. X-Games i Dew Tour.

Mimo, iż osiągał znaczące sukcesy w sporcie największą popularność wygenerowały jego talenty artystyczne takie jak śpiew, taniec i aktorstwo. Obecnie Colby postanowił, iż rozwinie tą wartościowe umiejętności tworząc narciarski talk show o nazwie The Colby West Show.

Całość odbyła się w Whistler podczas World Skiing and Snowboarding Festival. Naszym skromnym zdaniem bardzo oryginalna i niezwykle świeża forma przekazu informacji o tematyce freeski. Polecamy, gdyż forma jest bardzo luźna i zdystansowana. Idealna na zakończenie „sezonu olimpijskiego”. Liczymy, że Colby pójdzie za ciosem i spłodzi więcej tego typu materiału!

Wprowadzenie 

Najbardziej istotna część, w której Colby tłumaczy, dlaczego podjął się prowadzenia autorskiego talk show. Niestety w drugiej części pojawia się historia niejakiego Dingo. Jednak nie przypadła nam ona do gustu.

Dlaczego Sean powinien uważać na snowboardzistów?

Krótka rozmowa z Pettit’em pozwala odetchnąć z ulgą. Wracamy na właściwe tory, a przy okazji możemy się dowiedzieć, dlaczego Sean jest kontuzjowany. Abstrakcyjna historia!

Jak Gus poznał Miley Cyrus?

Gus Kenworthy to dla nas człowiek zagadka, aczkolwiek  abstrahując od tego faktu stwierdzamy, że fajnie ogląda się normalną rozmowę pomiędzy trzema prosami, w której główne tematy odbiegają od narciarstwa.

Mat The Alien | DJ

Na zakońćzenie mamy przyjemność z DJ o pseudonimie Mat The Alien. Nieznaczna odskocznia od narciarzyków.