Udostępnij

Po kilkunastu latach wytężonej pracy, badań i testów, w końcu odpaliliśmy nasz wyjątkowy magazyn internetowy o nazwie Backwards

Pracowaliśmy dniami i nocami. W nieludzkich warunkach, w pocie czoła, na kolanach, bez jedzenia i picia. Zdewastowaliśmy przy tym kilkanaście komputerów, dwa piętra serwerów oraz kontener klawiatur oraz Waszą cenną cierpliwość. Ostatnie grosze, które posiadaliśmy przy sobie zostały wydane, by spłacić sześciocyfrową fakturę za kawę, która działała jako otwieracz do naszych przemęczonych i zaspanych oczu.

A wszystko po to, by stworzyć dla Was zupełnie nową jakość multimedialnej publicystyki o tematyce freeski, w której wszyscy będziemy mogli aktywnie uczestniczyć i razem wynieść naszą zajawkę na jeszcze wyższy poziom. Czy nasza misja się powiedzie, czy osiągniemy sukces? Aspekt oceny tych zagadnień zostawiamy w waszych rękach, drodzy freeskierzy.

Odwiedzając nasz serwis będziesz mógł, drogi użytkowniku:

 • Czytać zawsze świeże newsy z kraju i świata
 • Podniecać się najświeższymi ploteczkam i z polskiej sceny freeski
 • Delektować się naszymi autorskimi artykułami
 • Fascynować galeriami foto i video
 • Założyć swój wlasny unikalny profil
 • Zapełnić go kolorową treścią w postaci swoich własnych zdjęć i filmów
 • Komentować, dyskutować, lajkować i udostępniać

Natomiast my sukcesywnie będziemy uruchamiać nowe, intrygujące funkcje naszego serwisu, których szczegóły skrywane są w pilnie strzeżonych, tajnych laboriatoriach ulokowanych na terenie byłego związku ZSRR.

Jeśli podczas użytkowania zauważycie jakiś błąd, mały lub duży. Jeżeli nasza strona nie będzie chciała poprawnie współpracować z waszym nowym laptopem, ewentualnie jeśli wpadnie wam do głowy jakiś fajny pomysł, bądź sugestia, odnośnie funkcjonlności Backwards, wtedy nie wahajcie się skorzystać z naszej sympatycznej „Skrzynki na sugestie”. Podróżuje ona z wami z prawej strony ekranu i jest bardzo głodna informacji. Jada głównie konstruktywną krytykę oraz praktyczne uwagi, lubi jak się ją głaska kursorem po zagięciach.

 

Zapraszamy!

 


Backwards jest na razie bardzo wrażliwym osobnikiem. Otwiera się i pokazuje swoje wszystkie uczucia wyłącznie, w następujących przelądarkach www:

 • Google Chrome
 • Mozilla FireFox
 • Apple Safari
 • Opera

Jesli jednak coś nie działa, niezwłocznie zgłoś ten błąd do nas!  Szybko go weliminujemy byś mógł cieszyć się pięknym, wolnym od błędów internetem. patrz „Skrzynka na sugestie”

Jak możecie zauważyć brakuje w tym zestawieniu przeglądarki Internet Explorer. Nie lubimy jej, gdyż ona nie lubi nas. Dlatego Backwards ma zakaz wyświetlania się na jej kartach, do odwołania!

Mamy oczywiście swojego lidera w świecie przeglądarek. Jeśli chcecie korzystać w pełni ze wszystkich dobrodziejstw BW, czym prędzej zaopatrzcie się w przeglądarkę Google Chrome.